همه محصولات
تماس با شخص :
Sisi Zhao
شماره تلفن :
+86-13853290988
کلید واژه ها [ plastic pipe manufacturing machine ] همخوانی داشتن 732 محصولات.
خط اکستروژن لوله های لوله ای با کنترل از راه دور زیمنس PLC و زنگ زدن آنلاین
| کاهش دهنده: | به عنوان مورد نیاز یا برند چینی Guomao |
|---|---|
| سیستم نامزدی: | اتمام کامل |
| دامنه قطر لوله: | 32mm-1600mm |
خط اکستروژن لوله های تک دیواره ای با کنترل از راه دور و راه حل های موج ساز قابل تنظیم برای لوله های PVC PE MPP PA HDPE
| Recommended Raw Material: | New Material For PE,PVC |
|---|---|
| نوع ماشین: | دستگاه لوله موجدار تک جداره |
| دامنه قطر لوله: | 32mm-1600mm |
خط اکستروژن لوله موجدار تک جداره موتور اصلی زیمنس با سیستم کنترل PLC و خنک کننده آبی
| مواد خام توصیه شده: | PE، PP، پی وی سی |
|---|---|
| بسته حمل و نقل: | بسته استاندارد خارج از کشور |
| لایه: | تک دیوار، دو جداره |
خط اکستروژن لوله های لوله های لوله های لوله های لوله های PE، PP، PVC، HDPE با قطر لوله 32-1600mm
| نام ماشین: | خط اکستروژن لوله های راه راه |
|---|---|
| سیستم کنترل: | کنترل PLC با صفحه نمایش لمسی |
| مواد مناسب: | گرانول های PE، PP PVC، HDPE |
PLC کنترل صرفه جویی در انرژی خط اکستروژن لوله لوله لوله واحد با 32mm-1600mm قطر لوله
| سیستم کنترل: | کنترل PLC |
|---|---|
| نام ماشین: | خط اکستروژن لوله های لوله ای |
| مناطق گرمایشی: | 5-8 منطقه |
پلتفرم خط تولید لوله موجدار، خط اکستروژن، تسهیل کننده شکل دهی خودکار لوله و کنترل فرآیند، یک تغذیه
| تعلق داشتن: | خط اکستروژن |
|---|---|
| گارانتی: | 1 سال |
| سیستم کنترل: | کنترل PLC |
خط اکستروژن لوله قابل اشتعال 220kg / H قطر 63 میلیمتر لوله اکستروژن ضد اشتعال
| تولید - محصول: | مرگ سر |
|---|---|
| پردازش پلاستیک: | LDPE ، HDPE |
| مواد پیچ: | 38CrMoAlA |
خط تولید لوله های لوله ای دو طرفه با کنترل PLC با سیستم خنک کننده برق و آب 100-1000kW
| محل اصل: | چین |
|---|---|
| حداکثر خروجی: | سفارشی |
| توان کل: | قابل تنظیم |
دستگاه لوله های دو طرفه PVC 32-1600mm با PLC زیمنس
| Vacuum Tank: | 6 METERS LENGTH |
|---|---|
| Pipe Diameter Range: | 32-1600mm |
| Inverter Brand: | Siemens |
DWC Pipe Extrusion Line with Online Belling High-Efficiency Cooling System and Precision Pressure Casting Process
| نوع بادگیر: | ایستگاه دو یا ایستگاه تک |
|---|---|
| محصول نهایی: | لوله زهکشی ، مهندسی شهرداری ، لوله فاضلاب زیرزمینی ، مجرای کابل برقی |
| مواد اولیه پلاستیکی فرآوری شده: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |

