همه محصولات
تماس با شخص :
Sisi Zhao
شماره تلفن :
+86-13853290988
کلید واژه ها [ pvc pipe extrusion machine ] همخوانی داشتن 940 محصولات.
دستگاه لوله های دو طرفه HDPE 32-1600mm قطر
| سیستم PLC: | زیمنس |
|---|---|
| استفاده: | خط اکستروژن لوله پلاستیکی |
| ظرفیت تولید: | 60-2000 کیلوگرم در ساعت |
خط تولید لوله دو جداره موجدار PLC با قطر 32-1600 میلی متر و ویژگی های صرفه جویی در انرژی
| حالت انبساط: | خطی |
|---|---|
| سیستم کنترل: | کنترل PLC |
| مواد: | HDPE/PP/PE/PVC/MPP |
خط اکستروژن لوله موجدار با قطر 32-1600 میلیمتر با اکستروژن همزمان مارپیچی دولایه و سیستم PLC زیمنس
| تشکیل: | شکل دهی خلاء |
|---|---|
| سر بمیر: | همبستگی مارپیچی دو لایه |
| خروجی HDPE: | 40-1600 کیلوگرم در ساعت |
خط لوله اکستروژن خط لوله / لوله راه راه تنها
| کنترل دما: | حسگر دما |
|---|---|
| نام دستگاه: | ماشین آلات ساخت لوله های راه راه |
| نوع محصول: | تشکیل لوله پلاستیک |
دستگاه لوله دوجداره کاروگیت HDPE 32-1600 میلیمتر کاملاً خودکار
| روش خنک کننده: | خنک کننده آب |
|---|---|
| مواد اولیه پلاستیکی فرآوری شده: | PVC/PE/MPP/PA/HDPE RERRIND/GRANULES |
| استفاده: | خط اکستروژن لوله پلاستیکی |
دستگاه لوله موجدار تک جداره با خروجی 60-2000 کیلوگرم در ساعت و قطر لوله 32 میلی متر تا 1600 میلی متر برای خط تولید لوله پلاستیکی با کنترل PLC زیمنس
| خروجی: | 60-2000 کیلوگرم در ساعت |
|---|---|
| سفارشی: | سفارشی |
| ویژگی: | بهره وری بالا ، قیمت رقابتی ، صرفه جویی در مصرف انرژی ، اتوماتیک |
دستگاه لوله های لوله ای دو طرفه با خنک کننده هوا و خنک کننده آب با کنترل از راه دور PLC برای حفاظت از کابل
| کلمات کلیدی: | کارخانه تولید لوله پی وی سی |
|---|---|
| نام محصول: | خط اکستروژن لوله های راه راه محافظ کابل |
| مدت گارانتی: | 12 ماه |
خط تولید لوله های لوله PP 32-1600mm کنترل PLC
| Used Condition: | 220-420V/3phase |
|---|---|
| Pipe Diameter: | 32-1600mm |
| Capacity: | 150-2000kg/h |
خط اکسترودر لوله های لوله ای PVC با خروجی بالا 500-2000kg/h ظرفیت
| نام تجاری کنتاکتور: | زیمنس |
|---|---|
| حداکثر سرعت: | 2m/min-33m/min |
| کاربرد: | تولید لوله های PVC |
خط اکستروژن خط لوله راه راه اتوماتیک، تجهیزات ساخت لوله های راه راه اتوماتیک
| طرح پیچ: | تنها |
|---|---|
| خودکار درجه: | خودکار |
| کاربرد: | لوله |

