همه محصولات
تماس با شخص :
Sisi Zhao
شماره تلفن :
+86-13853290988
کلید واژه ها [ pvc pipe making machine ] همخوانی داشتن 712 محصولات.
خط اکستروژن لوله دو طرفه با قطر داخلی 32mm-1600mm، کنترل PLC زیمنس و بهره وری بالا
| ظرفیت تولید: | 100-1000 کیلوگرم در ساعت |
|---|---|
| قطر داخلی: | 32mm-1600mm |
| صنایع قابل اجرا: | کارخانه تولیدی |
تک پیچ خط لوله راه راه HDPE دو جداره اکستروژن
| کاربرد: | ساخت لوله های پلاستیکی PE PP PVC |
|---|---|
| مواد: | مواد پلی اتیلن جدید یا بازیافت شده |
| طراحی پیچ: | تک پیچ |
دستگاه لوله راه راه PP PE HDPE با سرعت بالا برای لوله های الکتریکی
| اکسترودر 1: | 55/30 |
|---|---|
| قدرت 1: | 18.5 کیلو وات |
| Max. حداکثر Outout 1 خروجی 1: | 70 کیلوگرم در ساعت |
خط اکستروژن لوله PE DWC همه خطوط تولید ساخت لوله های PE PP موجدار
| ماده خام: | PE، PP، PVC |
|---|---|
| اکسترودر: | دو تک اکسترودر |
| سیستم نظارت: | PLC |
خط تولید اکستروژن لوله DWC حرفه ای با محدوده قطر لوله 32-1600 میلی متر، سیستم کنترل PLC برای تولید لوله های موجدار دو جداره با بهره وری بالا
| بسته حمل و نقل: | بسته فیلم یا بسته چوبی |
|---|---|
| کنترل کننده دما: | سنسور دما |
| دامنه قطر لوله: | 32-1600 میلی متر |
خط تولید لوله های لوله ای دو طرفه با تکنولوژی PLC زیمنس و زنگ زدن آنلاین
| مواد: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
|---|---|
| دامنه لوله: | 16-1200 میلی متر |
| کنتاکتور: | زیمنس |
خط تولید لوله های لوله PP 32-1600mm کنترل PLC
| Used Condition: | 220-420V/3phase |
|---|---|
| Pipe Diameter: | 32-1600mm |
| Capacity: | 150-2000kg/h |
کنترل کامپیوتری و قالبهای سر قالب برای خط اکستروژن لوله موجدار قابل تنظیم
| ماشین پلاستیکی: | گیاه لوله ای راه راه دو دیواری |
|---|---|
| اتوماسیون بالا: | دویدن قابل اعتماد |
| نام ماشین: | اکستروژر لوله های دو طرفه |
خط تولید اکستروژن لوله DWC خنک کننده آب/هوا با سرعت بالا، تولید لوله های موجدار دو جداره با سرعت بالا، لوله پلاستیکی
| مادی: | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
|---|---|
| اتوماسیون بالا: | دویدن قابل اعتماد |
| مواد مخدر: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |

