همه محصولات
تماس با شخص :
Sisi Zhao
شماره تلفن :
+86-13853290988
خط اکستروژن لوله دوجداره کرکره دار کنترل شده با PLC با قطر 32-1600 میلی متر و انبساط بِلینگ در خط
| مواد: | HDPE/PP/PE/PVC/MPP |
|---|---|
| قطر: | 32-1600 میلی متر |
| حالت انبساط: | خطی |
خط اکستروژن لوله دوجداره موجدار با قطر 32-1600 میلی متر با کنترل PLC برای بهره وری بالا
| محدوده قطر: | 32-1600 میلی متر |
|---|---|
| سیستم کنترل: | کنترل PLC |
| گزینه های مواد: | HDPE/PP/PE/PVC/MPP |
خط بثق أنابيب مموجة مزدوجة الجدار يتم التحكم فيها بواسطة PLC بقطر 32-1600 مم بإنتاجية عالية
| محدوده قطر: | 32-1600 میلی متر |
|---|---|
| مواد: | HDPE/PP/PE/PVC/MPP |
| سیستم کنترل: | کنترل PLC |
خط اکستروژن لوله های لوله ای لوله ای لوله ای لوله ای لوله ای برای بهره وری بالا با محدوده قطر 32-1600mm
| محدوده قطر: | 32-1600 میلی متر |
|---|---|
| گزینه های مواد: | HDPE/PP/PE/PVC/MPP |
| سیستم کنترل: | کنترل PLC |
خط اکستروژن لوله دو طرفه با کنترل PLC زیمنس برای قطر لوله 32-1600mm
| کاربرد ماشین: | تولید لوله دو جداره کاروگیت |
|---|---|
| ویژگی ها: | بهره وری بالا ، قیمت رقابتی ، صرفه جویی در مصرف انرژی ، اتوماتیک |
| ظرفیت خروجی: | 100-3000 کیلوگرم در ساعت |
خط اکستروژن لوله موجدار تک جداره با کنترل PLC با ظرفیت خروجی 100-3000 کیلوگرم بر ساعت و قطعات الکتریکی برند زیمنس
| مواد سر قالب: | فولاد آلیاژی با کیفیت بالا |
|---|---|
| مواد: | HDPE/PE/PP/PVC/MPP |
| ویژگی ها: | بهره وری بالا ، قیمت رقابتی ، صرفه جویی در مصرف انرژی ، اتوماتیک |
خط بثق أنابيب مموجة مزدوجة الجدار يتم التحكم فيها بواسطة PLC بإنتاجية عالية وتوفير في الطاقة
| مواد قالب: | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| ظرفیت تولید: | 100-3000 کیلوگرم در ساعت |
| ویژگی ها: | بهره وری بالا ، قیمت رقابتی ، صرفه جویی در مصرف انرژی ، اتوماتیک |
خط اکستروژن لوله های لوله ای با دیواره دوگانه کنترل شده توسط PLC برای لوله های قطر 32mm-1600mm با بهره وری بالا
| سیستم کنترل: | کنترل PLC |
|---|---|
| ویژگی ها: | بهره وری بالا ، قیمت رقابتی ، صرفه جویی در مصرف انرژی ، اتوماتیک |
| ظرفیت تولید: | 100-3000 کیلوگرم در ساعت |
خط اکستروژن لوله های لوله ای با دیواره دوگانه کنترل شده توسط PLC برای لوله های 32mm-1600mm با ظرفیت 100-3000kg / h
| محصولات تمام شده: | لوله زهکشی ، مهندسی شهرداری ، لوله فاضلاب زیرزمینی ، مجرای کابل برقی |
|---|---|
| مواد قالب: | آلیاژ آلومینیوم |
| قطر لوله: | 32mm-1600mm |
100kg تا 2000kg خط اکستروژن لوله های لوله ای تک دیواره ای همراه با سیستم کنترل PLC که لوله های سازگار را ارائه می دهد
| Features: | High Productivity, Competitive Price, Energy Saving, Automatic |
|---|---|
| Pipe Diameter: | 32-1600mm |
| Production capacity: | 100kg/h - 2000kg/h |

