همه محصولات
تماس با شخص :
Sisi Zhao
شماره تلفن :
+86-13853290988
خط اکستروژن لوله موجدار دو جداره با بهرهوری بالا با کنترل PLC برای قطر لوله 32 میلیمتر تا 1600 میلیمتر
| کاربردی لوله: | کارخانه تولیدی |
|---|---|
| ویژگی ها: | بهره وری بالا ، قیمت رقابتی ، صرفه جویی در مصرف انرژی ، اتوماتیک |
| مواد قالب: | آلیاژ آلومینیوم |
خط اکستروژن لوله های لوله ای با کنترل PLC برای قطر لوله 32mm-1600mm
| قطر لوله: | 32mm-1600mm |
|---|---|
| نوع پردازش: | اکستروژن لوله راه راه |
| محصولات تمام شده: | لوله زهکشی ، مهندسی شهرداری ، لوله فاضلاب زیرزمینی ، مجرای کابل برقی |
خط اکستروژن لوله دو طرفه با کنترل PLC قالب آلیاژ آلومینیوم و قطر لوله 32mm-1600mm
| سیستم کنترل: | کنترل PLC |
|---|---|
| قطر لوله: | 32mm-1600mm |
| ویژگی ها: | بهره وری بالا ، قیمت رقابتی ، صرفه جویی در مصرف انرژی ، اتوماتیک |
خط اکستروژن لوله دوجداره کنگره دار با قطر لوله 32-1600 میلی متر، کنترل PLC زیمنس و بهره وری بالا
| قطر لوله: | 32-1600 میلی متر |
|---|---|
| محصولات تمام شده: | لوله زهکشی ، مهندسی شهرداری ، لوله فاضلاب زیرزمینی ، مجرای کابل برقی |
| مواد: | HDPE/PE/PP/PVC/MPP |
خط اکستروژن لوله دوجداره موجدار کنترل شده با PLC با خروجی 100-3000 کیلوگرم بر ساعت و قطر لوله 32-1600 میلی متر
| مواد: | HDPE/PE/PP/PVC/MPP |
|---|---|
| سیستم کنترل: | کنترل PLC |
| ظرفیت خروجی: | 100-3000 کیلوگرم در ساعت |
خط اکستروژن لوله موجدار دو جداره با قطر داخلی 32 میلی متر تا 1600 میلی متر با کنترل PLC زیمنس برای بهره وری بالا
| قطر داخلی: | 32mm-1600mm |
|---|---|
| صنایع قابل اجرا: | کارخانه تولیدی |
| ماشین پلاستیکی: | خط اکستروژن لوله راه راه دیواری |
32-1600mm قطر لوله خط اکستروژن لوله دو طرفه با کنترل PLC زیمنس و ظرفیت خروجی 100-3000kg / h
| ظرفیت خروجی: | 100-3000 کیلوگرم در ساعت |
|---|---|
| قطعات الکتریکی اصلی: | برند زیمنس |
| قطر لوله: | 32-1600 میلی متر |
خط اکستروژن لوله های لوله های لوله های لوله های لوله ای با قطر 32-1600mm برای بهره وری بالا
| قطعات الکتریکی اصلی: | برند زیمنس |
|---|---|
| قطر لوله: | 32-1600 میلی متر |
| سیستم کنترل: | کنترل PLC |
خط اکستروژن لوله دوجداره کنگرهای کنترل شده با PLC زیمنس برای قطر لوله ۳۲-۱۶۰۰ میلیمتر با بهرهوری بالا
| مواد سر قالب: | فولاد آلیاژی با کیفیت بالا |
|---|---|
| محصولات تمام شده: | لوله زهکشی ، مهندسی شهرداری ، لوله فاضلاب زیرزمینی ، مجرای کابل برقی |
| ظرفیت خروجی: | 100-3000 کیلوگرم در ساعت |
خط اکستروژن لوله دو طرفه با قطر داخلی 32mm-1600mm، کنترل PLC زیمنس و بهره وری بالا
| ظرفیت تولید: | 100-1000 کیلوگرم در ساعت |
|---|---|
| قطر داخلی: | 32mm-1600mm |
| صنایع قابل اجرا: | کارخانه تولیدی |

