همه محصولات
تماس با شخص :
Sisi Zhao
شماره تلفن :
+86-13853290988
خط اکستروژن لوله دو طرفه با قالب آلیاژ آلومینیوم، کنترل PLC و قطر داخلی 32mm-1600mm
| کاربرد ماشین: | تولید لوله دو جداره کاروگیت |
|---|---|
| ماشین پلاستیکی: | خط اکستروژن لوله راه راه دیواری |
| ویژگی ها: | بهره وری بالا، قیمت رقابتی، صرفه جویی در انرژی، خودکار |
خط اکستروژن لوله دوجداره راه راه کنترل شده با PLC با ظرفیت 100-1000 کیلوگرم در ساعت و قطر لوله 32 میلی متر تا 1600 میلی متر
| ظرفیت تولید: | 100-1000 کیلوگرم در ساعت |
|---|---|
| سیستم کنترل: | کنترل PLC |
| ماشین پلاستیکی: | خط اکستروژن لوله راه راه دیواری |
خط اکستروژن لوله های دو طرفه با ظرفیت تولید 100-1000 کیلوگرم در ساعت برای لوله های قطر داخلی 32mm-1600mm و کنترل PLC زیمنس
| کاربرد ماشین: | تولید لوله دو جداره کاروگیت |
|---|---|
| قطر داخلی: | 32mm-1600mm |
| ماده لوله: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
خط اکستروژن لوله دوجداره کنگره دار با قطر داخلی 32 میلی متر تا 1600 میلی متر، کنترل PLC و بهره وری بالا برای کارخانجات تولیدی
| قطر داخلی: | 32mm-1600mm |
|---|---|
| ویژگی ها: | بهره وری بالا، قیمت رقابتی، صرفه جویی در انرژی، خودکار |
| کاربرد ماشین: | تولید لوله دو جداره کاروگیت |
خط اکستروژن لوله دو طرفه با کنترل PLC برای تولید لوله DWC با قطر داخلی 32mm-1600mm
| محصولات تمام شده: | لوله زهکشی ، مهندسی شهرداری ، لوله فاضلاب زیرزمینی ، مجرای کابل برقی |
|---|---|
| مواد قالب: | آلیاژ آلومینیوم |
| ویژگی ها: | بهره وری بالا، قیمت رقابتی، صرفه جویی در انرژی، خودکار |
خط اکستروژن لوله های لوله ای با دیواره دوگانه کنترل شده توسط PLC با قطر لوله 32mm-1600mm برای بهره وری بالا
| ویژگی ها: | بهره وری بالا، قیمت رقابتی، صرفه جویی در انرژی، خودکار |
|---|---|
| کاربرد ماشین: | تولید لوله دو جداره کاروگیت |
| ظرفیت تولید: | 100-1000 کیلوگرم در ساعت |
خط بثق أنابيب مموجة مزدوجة الجدار بقطر داخلي 32 مم - 1600 مم ، تحكم PLC من Siemens ، وقالب من سبائك الألومنيوم
| قطر داخلی: | 32mm-1600mm |
|---|---|
| صنایع قابل اجرا: | کارخانه تولیدی |
| ماده لوله: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
خط اکستروژن لوله دو طرفه با قطر لوله 32-1600mm و کنترل PLC زیمنس
| مواد: | HDPE/PE/PP/PVC/MPP |
|---|---|
| کاربرد ماشین: | تولید لوله دو جداره کاروگیت |
| محصولات تمام شده: | لوله زهکشی ، مهندسی شهرداری ، لوله فاضلاب زیرزمینی ، مجرای کابل برقی |
خط اکستروژن لوله های لوله ای دو طرفه خودکار با قطر داخلی 32mm-1600mm، کنترل PLC زیمنس و ظرفیت تولید 100-1000 کیلوگرم در ساعت
| کاربرد ماشین: | تولید لوله دو جداره کاروگیت |
|---|---|
| قطر داخلی: | 32mm-1600mm |
| صنایع قابل اجرا: | کارخانه تولیدی |
خط اکستروژن لوله دو جداره با قطر لوله 32-1600 میلی متر، کنترل PLC زیمنس و بهره وری بالا 100-3000 کیلوگرم در ساعت برای مهندسی شهرداری
| ظرفیت تولید: | 100-3000 کیلوگرم در ساعت |
|---|---|
| محصولات تمام شده: | لوله زهکشی ، مهندسی شهرداری ، لوله فاضلاب زیرزمینی ، مجرای کابل برقی |
| سیستم کنترل: | کنترل PLC |

